2016 - Przedszkole Publiczne nr 42 w Opolu

Krasnale
DataWydarzenie
25.11.2016
zapraszamy chętnych rodziców na zajęcie otwarte.
30.11.2016
uczennice zaprzyjaźnionego liceum poprowadzą Andrzejkowe zabawy z dziećmi, w godzinach przedpołudniowych.
01.12.2016
dzieci wychodzą do biblioteki przy ulicy Minorytow.
05.12.2016
z okazji Mikołaja idziemy do Kuchcikowa piec pizzę.
06.12.2016
Mikołaj w przedszkolu: przedstawienie w wykonaniu rodziców Biedronek, słodki  poczęstunek.
16.12.2016
Jasełka w wykonaniu Krasnali, godzina 16.30. Prosimy rodziców o pomoc w przygotowaniu strojów.

Zabawa Krasnali na śniegu.

Wizyta w Bibliotece Miejskiej i warsztaty "O strachu".

Z okazji Mikołaja grupa Krasnali wzięła udział w warsztatach kulinarnych  w Akademii Małego Kucharza. Efektem zajęć były pyszne muffinki o smaku  pizzy.

Pierwszy śnieg !

Andrzejki u Krasnali. Tańce, wróżby - wesoła zabawa!

W piątkowe popołudnie odwiedziła nas mama Karola,  która przeczytała dla  nas ciekawą historię. Dzieci poznały przygody, jakie zdarzyły się na  farmie. Bardzo dziękujemy mamie Karola za miło spędzony czas.

Dnia 22 listopada "Krasnale"  gościły w swojej  grupie Pocztę od Mikołaja. Wspólnie z Elfami -  uczennicami Liceum nr 5 redagowaly list i wesoło się bawiły.

Happy Halloween Day !

Podejmujemy kreatywne działania podczas zajęć.

Tworzymy cyfry i litery z naszych ciał. Uczymy się jak poprawnie i bezpiecznie przechodzić przez jezdnię.

Opolski Dzień Przedszkolaka grupa "Krasnali" świętowała w barwach biało-czerwonych.​ Z wizytą w Straży Pożarnej. Poznajmy pracę Strażaka.​

Grupa Krasnali. Rozwijamy zainteresowania czytelnicze, spotkanie z panią bibliotekarką na temat "Koty". Krasnale wiedzą, że owoce są zdrowe. Samodzielnie przygotowały owocowe szaszłyki.

Jesienne zabawy grupy "Krasnali" w ogrodzie.

Święto ziemniaka w grupie "Krasnali".

Mali konstruktorzy.