Działalność - Przedszkole Publiczne nr 42 w Opolu

Konkurs:
Jesienne dekoracje z wykorzystaniem darów natury
Teatrzyki
Już od kilku lat w  naszym przedszkolu prężnie działa grupa rodziców, którzy co roku  przygotowują dla wszystkich dzieci wspaniałe przedstawienia. W myśl  zasady, że uczymy się poprzez zabawę, z radościąwypełniają oni misję  kształcenia i rozśmieszania naszych milusińskich. Wszystkie występy  naszej przedszkolnej trupy cieszą się wielką popularnością. Żadne  dziecko nie pozwoli sobie ominąć jakiegokolwiek przedstawienia, a i  personel przedszkola zawsze chętnie zakręci się w okolicach sceny. Nim  przedstawimy najciekawsze spośród tych najciekawszych spektakli, musimy  oczywiście podziękować wszystkim rodzicom biorącym udział w tym  oryginalnym projekcie, za cały trud jaki wkładają w jego realizację.

A teraz, do rzeczy!

Przedstawienie
przygotowane
na 6 grudnia 2016 r.
Przedstawienie przygotowane z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka rok 2017.
,,Wiersze Juliana Tuwima"
Kwiecień  2018 r.