Aktualności - Przedszkole Publiczne nr 42 w Opolu

Informacja dotycząca ubezpieczenia NNW dzieci.

Opublikowane według w Przedszkole · 25 Wrzesień 2018
Tags: przedszkole
Informacja dotycząca ubezpieczenia NNW dzieci.

Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 nasza placówka nie pośredniczy pomiędzy rodzicem a firmą ubezpieczeniową w zawieraniu umów ubezpieczenia  w zakresie NNW. Poniżej przedstawiamy oferty dwóch firm ubezpieczeniowych. Aby ubezpieczyć dziecko należy wejść na jedną z poniższych stron i postępować zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją.

1. Oferta Nord Partner Sp. z o.o.,  umożliwia zawarcie ubezpieczenia w jednym z dwóch towarzystw  ubezpieczeń tj. Uniqa TU S.A. lub InterRisk TU S.A. Każda z ofert  obejmuje 5  wariantów ubezpieczenia, zróżnicowanych pod względem zakresu  i wysokości składki. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od 1  września 2018 r. pod warunkiem, że umowa zostanie zawarta do 30  października 2018 r. Umowę zawiera się z wykorzystaniem platformy  internetowej znajdującej się pod adresem:
www.ubezpieczenieuczniow.pl - kod dostępu do oferty : B2JT5F

1. Oferta Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej S.A.,  umożliwia zawarcie ubezpieczenia w InterRisk TU S.A. w jednym z 6  wariantów, bazuje jednak na innych założeniach i schematach. Ochrona  ubezpieczeniowa rozpoczyna się od 1 września 2018 r. pod warunkiem, że  umowa zostanie zawarta do dnia 15 października 2018 r. Umowę zawiera się  z wykorzystaniem platformy internetowej znajdującej się pod adresem:
www.ubezpieczenia.nau.pl – hasło: tmaj3318

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na wskazanych platformach internetowych.